,

ONE NATION Premium Shisha Cubes #26er #BigPack 4KG

Нарачај online најквалитетен јаглен/жар за наргиле од светскиот познат бренд ONE NATION.

Брза достава во целиот Балкан.

ONE NATION Premium Shisha Cubes #26er #BigPack 4KG

  • Содржина: 256 коцки
  • Димензии на коцка: приближно 26 x 26 x 26 mm
  • Коцките се направени исклучиво од кокосови лушпи и затоа се чисто природни производи.
  • Без хемиски адитиви
  • Гори подолго и поинтензивно при што прави помалку пепел од останатиот жар за наргиле.
  • Не испушта мирис и нема промена на вкус при пушење.
Тежина 4 кг

Прегледи

Сè уште нема прегледи.

Бидете први што ќе ги прегледаат “ONE NATION Premium Shisha Cubes #26er #BigPack 4KG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можно и ова ќе ти се допаѓа...